Małe
zwierzęta
----------------------------------------------
Strzyżenie
psów i kotów
----------------------------------------------
Drób
----------------------------------------------
Mycie
i dezynfekcja
----------------------------------------------
Gołębie
----------------------------------------------
Portal weterynaryjny vetopedia

 

Zapraszamy do odwiedzania naszego gabinetu

Gabinet Weterynaryjny Spec-Drób powstał w 2000 r., jego założycielem jest lek. wet. specjalista chorób drobiu oraz ptaków ozdobnych Waldemar Janiszewski. Do 2012r. gabinet zajmował się wyłącznie obsługą wielkostadnych ferm drobiu. W związku z dalszym rozwojem w 2013r. lek. wet. Waldemar Janiszewski działalność swoją poszerzył o profilaktykę i leczenie chorób zwierząt towarzyszących. W tym celu wybudowana została placówka przy ul. Planty 31 oraz poszerzony został zespół pracowników. Do zespołu tego dołączyli: lek. wet. Anna Deskiewicz oraz tech. wet. Marek Kuczyński zajmujący się głównie leczeniem i profilaktyką zwierząt towarzyszących w tym psów, kotów, królików, fretek, świnek morskich i innych milusińskich. W 2014 roku do zespołu dołączyła lek. wet. Joanna Tomaszewska. Zespół lekarzy i techników wykonuje swoją pracę z zaangażowaniem i pasją, wiedza jaką posiadają zarówno z zakresu leczenia jak i diagnostyki jest stale pogłębiana.

Placówka dysponuje profesjonalnym sprzętem diagnostycznym, który na bieżąco jest poszerzany i wymieniany. Ponadto oprócz leczenia i profilaktyki chorób w gabinecie wykonujemy usługi takie jak: strzyżenie psów, wystawianie paszportów dla zwierząt, chipowanie czy dobór karm specjalistycznych. Dostępne są u nas również preparaty dla gołębi oraz ptaków ozdobnych.

W uzasadnionych przypadkach możecie Państwo umawiać się także na wizyty domowe.

Gabinet weterynaryjny | ul. Planty 31, 87-800 Włocławek | Godziny otwarcia: Pn. - Pt. 8:15 - 19:00, sobota: 9:00 - 12:00
Telefony: 532 644 918 - małe zwierzęta, 602 432 211 - drób | e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.